DKW Auto Union Forum

- Ogólnopolskie Forum Motocykli DKW Auto Union -


#1 2013-02-01 02:29:32

maniac

Zbanowany

Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 6
Punktów :   -1 

witam

Witam, Co prawda nie mam dekawki i nie miałem ale planuję. Temat zabytków zgłębiam od kilkunastu lat. Przez moje ręce przeszło kilka beemek ( głównie osły ale były też dwie r4, r3 i moje oczko w głowie r51 ) , miałem zundappa  k500 ( chwilowo ) i nsu 601 osl(w częściach - nie doczekał się renowacji ). Temat zabytkowych motocykli traktuję jako hobby które przynosi dodatkowe profity więc nie przyzwyczajam się ani do motocykli ani do kobiet . Motorki przeważnie kupuje w niemczech lub na węgrzech - są relatywnie tanie i kompletne. Znalazłem supersport 500 w miarę kompletny z 29 roku z niemieckim papierem za cenę wyremontowanego junaka i zastanawiam się jak z częściami do tego motorka na naszym rynku. Zakupy za granicą wiążą się z ogromnymi kosztami przesyłek i czasem oczekiwania(dlatego odpuściłem enesiaka ) dlatego pytanko - czy jest ktoś w Polsce kto dorabia takie gadzety ? Chodzi mi głównie o ludzi siedzących w dekawkach a nie ludzi od wszystkiego. W beemkach jest Chachuła i Czapiewski, w cymbałach Heniu siedzi i załatwia bądź produkuje wszystko co można sprzedac a jakoś o fachowcu od dykt nie słyszałem . Pozdrowienia .

Offline

 
Patron medialny Forum Motocykli DKW Auto Union



Partner Forum Motocykli DKW Auto Union





Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3gie.pun.pl www.soz-slupsk.pun.pl www.naruto-akatsuki.pun.pl www.fizjouj.pun.pl www.lastbk.pun.pl